Rovné Tape in vlasy k prodloužení 40cm - uhlově černá #1Rovné Tape in vlasy k prodloužení 50cm - tmavý melír #4/27
Počet kusů v balení: 1

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in kanekalonový cop kudrnatý - přírodní blond #22

Cena:   960 Kč

Kudrnatý Clip in culík z kanekalonu 60 cm

Materiál:
100% japonský kanekalon
Odstín: přírodní blond #22
Délka: 60 cm
Hustota: 100 g
Struktura: kudrnatá

Nadčasový styl a jednoduchá změna vzhledu jsou klíčovými faktory, které dělají clip-in culíky nezbytným doplňkem. 

Clip in culík je vyroben ze syntetického vlákna – 100% japonského kanekalonu. Tyto vlasy jsou velmi podobné lidským vlasům a dají se také tepelně upravovat. U kanekalonu se nemusíte obávat, že se vám příčesek zkrepatí nebo zvlní, protože jeho vynikající vlastností je, že drží tvar takový jaký mu dáte a to až do té doby než jej opět změníte.

Kanekalon zachovává svůj lesk, jednoduše se upravuje a účes dlouho vydrží. S tímto příčeskem získáte dlouhý, objemný culík během chvíle a bez zbytečně vynaložených nákladů za kadeřníka. Příčesky z kanekalonu doporučujeme pro ty, kteří si nejsou jisti, zda bude pro ně tento typ prodloužení vhodný či pro jednorázové akce. Jedná se tedy o levnější variantu jak si dopřát svůj vysněný účes.

Pro pravidelnější užívání příčesku doporučujeme zvolit variantu z pravých lidských vlasů, která je pro běžné nošení přirozenější. U pravých vlasů si navíc můžete vybírat z široké nabídky oblíbených clip in setů nebo zahušťovacích pásů. Lidské vlasy bychom volili rovněž v případě, že vaše vlasy nejsou tak lesklé, protože rozdíl příčesku a vlastních vlasů by mohl být velice patrý a výsledek nepřirozený.

Přednosti clip in culíku:
 • Variabilita účesů – tvorba různých účesů, jako jsou culíky a drdoly, nebo tepelnou úpravou vytvoříte plážové vlny či kudrliny
 • Snadná aplikace – zvládne i úplný začátečník
 • Cena – oproti lidským vlasům je cena kanekalonu opravdu nízká
 • Úspora času i peněz – žádné návštěvy kadeřníka a s tím spojené finanční náklady navíc
 • Trvanlivost – po tepelných úpravách drží tvar, který mu dáte a zůstane až do doby než jej změníte
 • Bez negativních vlivů – nemusíte se trápit lámavostí, třepením konečků, barevnou nestálostí či vysušováním
 • Dlouhá životnost - při dodržování základní péče vám příčesek z kanekalonu může dělat radost dlouhou dobu
Clip in – více o této metodě prodloužení
 • Clip in patří mezi nepermanentní metodu prodloužení. To znamená, že vlasy si připnete a odepnete kdykoliv chcete. Na noc se clip in sundávají. Velké plus této metody je šetrnost k vlastním vlasům, jelikož na jejich aplikaci není použito žádné teplo ani lepidlo, jako tomu je u permanentních metod prodloužení.
 • Clip in příčesky jsou opatřeny protiskluzovými sponkami, které jsou z vnitřní strany našity v různém počtu. Počet sponek závisí na šířce konkrétního příčesku. Jedná se o jednoduchý mechanismus – jde pouze o otevírání a zavíraní clip in sponky. Právě z tohoto důvodu je clip in po celém světě jednou z nejoblíbenějších metod prodlužování a zahušťování vlasů, které provádíte z pohodlí domova.
 • Clip in můžete nosit celý den nebo si je připnete pouze na speciální události či jen tak pro zvednutí nálady. Můžete je nosit rozpuštěné či si vytvořit bohatý účes. S clip in můžete také bez obav sportovat, díky protiskluzové vrstvě nehrozí, že by vám příčesek spadl.
 • Clip in charakterizuje jednoduchost a rychlost. Právě proto se nemusíte obávat, že byste nezvládli vlasy aplikovat. Stačí si vyzkoušet pár připnutí a další aplikace se pro vás stanou přirozenou činností.
Odstín vlasů
 • Při výběru odstínu nezapomínejte na to, že každý má jiné nastavení telefonu či počítače. Proto může fotografie vlasů na vašem telefonu vypadat jinak než na počítači kamarádky. Níže pro vás máme několik tipů, abychom vám výběr co nejvíce zjednodušili.

1. Zašlete nám fotografie svých vlastních vlasů na denním světle na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a my vám již rádi s výběrem vhodného odstínu poradíme.

2. Objednejte si více vlasů a ty, které vám nebudou sedět, nám vrátíte do 14 dní zpět.

3. Pokud jste netrefili odstín, délku či strukturu, můžete nám zboží zaslat zpět a my vám je vyměníme. Výměna nepoužitého zboží je až 60 dní!

Výměna zboží

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení, můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Kupvlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Ať už máte své vlastní vlasy, příčesek z pravých vlasů nebo z kanekalonu, je důležité se o ně pečlivě starat, aby vypadaly krásně a zdravě. Připravili jsme pro vás několik zásadních tipů, které vám pomohou prodloužit životnost vašeho příčesku.

1. Česání a umývání

 • Vždy umývejte sundaný culík. Vlasy nedrhněte a přípravky jemně vmasírujte. Příčesek umyjte jak jste zvyklí šamponem a poté ošetřete kondicionérem nebo maskou na vlasy. Díky použití masky budou vlákna hladší a poddajnější.
 • Příčesek z kanekalonu češte vždy suchý nikoliv za mokra.
 • Umývat stačí minimálně, klidně až ve chvíli, kdy chcete změnit jeho tvar či se chcete zbavit stylingových přípravků.


2. Barvení

 • Kanekalon nelze barevně tónovat ani používat žádné přelivy či silver šampony. Pokud si svůj odstín mezi kanekalonem nevyberete, můžete se podívat na odstíny u culíků z pravých lidských vlasů.


4. Tepelné úpravy

 • Tepelné úpravy jsou možné, příčesek můžete žehlit či kulmovat. Před použitím tepla navlhčete kanekalon vodou z rozprašovače a upravujte max. do 180 stupňů. Nezapomínejte na to, že tepelná úprava může zkrátit životnost, proto čím méně tepla budete používat, tím lépe.

Příčesek na noc odepínejte a to kvůli vašemu pohodlí, ale také proto, že by se vlasy při spánku mohly cuchat a lámat.

Aplikace clip in culíku je opravdu snadná, i když nemáte s clip in příčesky vůbec zkušenosti nemusíte se ničeho obávat. Culík si zvládnete nasadit úplně sami, stačí se držet níže uvedených kroků, které jsme si pro vás připravili:

1. Svůj vlastní culík si vyčešte tak vysoko jak chcete, můžete jej vyčesat vysoko nebo i nízko, je to jen na vás.
2.
Před samotnou aplikací clip in culík jemně pročešte.
3.
Na culíku je upevněný háček a ten zasuňte za vlasovou gumičku v nejvyšší části vašeho culíku. Poté kolem culíku omotejte pramínek, který je zakončený suchým zipem.
4.
Konec pramene upevněte sponkou.
5.
Díky spodní látce na příčesku, bude culík krásně držet tvar. Váš culík by měl být pohodlný a stabilní. 

Náš Tip

Pokud budete mít v plánu s culíkem provádět sportovní aktivity doporučujeme culík upevnit ještě jednou gumičkou.

Další kategorie