Clip in vlnité vlasy 51 cm, 100 g - světlejší hnědá #6Clip in kudnaté vlasy 51 cm, 100 g - světlejší hnědá #6
Počet kusů v balení: 1

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

CLIP IN OFINA - 100% lidské vlasy - světlejší hnědá #6

Cena:   999 Kč
Je na čase změnit vzhled!

Chtěly by jste vyzkoušet jak Vám sluší ofina, ale bojíte se vlasy střihnout? Nebo naopak chcete svůj účes obohatit jen na jednorázovou akci?

Právě pro Vás je tu Clip in ofina. Jelikož se jedná o pravé lidské vlasy můžete ofinu dále různě tepelně upravovat, dobarvovat či stříhat. To záleží pouze na Vás!

Připnutí clip in ofiny zvládne každný sám a nezabere více jak minutku!

Neváhejte a vyzkoušejte!

Výhodou  vlasových pramenů je to, že jsou 100 % lidské. Proto pokud vám odstín nesedí, je možné je obarvit běžnou barvou na vlasy a maximálně je tak sladit s vašimi vlasy. Častou úpravou bývá také přidání dalších melírů. Ohledně barvení vlasových pramenů se doporučujeme poradit s vaší kadeřnicí.

Odhadnout odstín vlasových pramenů není nic složitého, pokud přesto budete mít nějaké pochybnosti, zašlete nám fotografii vašich vlasů na email a my se vám pokusíme při výběru pomoci :)

Vlasové prameny je možné bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Nesmí být však nošené, poškozené ani jakkoliv upravované. Stačí se s námi spojit na email a následně vlasy poslat doporučeně na adresu uvedenou v kontaktech.
Jak mám vlasy vyčistit?
O vlasové prameny se staráte stejným způsobem jako o vaše vlastní vlasy. Umývat je tedy můžete šamponem a následně ošetřit kondicionérem případně maskou na vlasy.
Nedoporučujeme sušit fénem, ale pouze vysušit ručníkem a nechat okapat a uschnout.
Na pročesávání vlasů používejte kartáč z přírodních vláken.

Mohu vlasy zastřihnout?
Ano, délku pramenů můžete upravit tak, aby vám vyhovovala. Použijte efilační nůžky nebo břitvu.

Mohu prameny přebarvit?
Ano, prameny z lidských vlasů je možné barvit. Doporučujeme používat mírnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Ideální je se před samotným barvením poradit se svým kadeřníkem.

Mohu vlasy kulmovat nebo žehlit?
Ano, samozřejmě můžete. Je třeba si ale uvědomit, že se již nejedná o vlasy živé a častou nebo neúměrnou tepelnou úpravou se mohou poškodit.

Mohu s připevněnými vlasy i spát?
Doporučujeme prameny před spaním sundat, protože by mohlo dojít k zacuchání.