Clip in kudrnaté vlasy 50 cm, 100 g - světlý melír #12/613Clip in 100% lidský vlnitý pás 60 cm - světlý melír #12/613
Počet pramenů v balení: 16

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

DELUXE clip in kudrnaté vlasy 50 cm, 200 g - světlý melír #12/613

Cena:   5 202 Kč

Kudrnatá Deluxe clip in vlasová sada, Remy kvalita

Původ vlasů:
lidské vlasy evropského typu
Odstín: světlý melír #12/613
Délka: 50 cm (měřeno v narovnaném stavu)
Hustota: 200 g
Struktura: kudrnatá (vlasy nejsou panensky kudrnaté - vlněny ve výrobě)

Dejte stop nudným vlasům! S naší kudrnatou Deluxe clip in vlasovou sadou o působivé hmotnosti 200 g dosáhnete okamžitého úžasného objemu. Stačí snadná aplikace těchto clip in vlasů a váš účes se promění v luxusně objemný look, po kterém jste vždy toužili.

Sada je určena na celou hlavu a obsahuje 16 různě širokých pásů:

 • 2x pás 21cm (4 sponky)
 • 4x pás 15cm (3 sponky)
 • 4x pás 10cm (2 sponky)
 • 6x pás 5cm (1 sponka)
Ke každému balení clip in vlasů zasíláme zdarma 3 náhradní sponky v daném odstínu a také návod, jak se o lidské vlasy starat.

Vlasová sada je navržena pro prodloužení nebo zahuštění vlasů a je vyrobena z kvalitních 100% lidských vlasů evropského typu s certifikací Remy.

Označení Remy odkazuje na způsob, jak jsou tyto vlasy zpracovány. Vlasové prameny Remy jsou poskládané tak, aby směřovaly stejným směrem, tedy ve směru růstu. Tento uspořádaný směr zajišťuje, že jsou vlasy méně náchylné k zamotání a přirozeně splývají, což přináší hladší a přirozenější vzhled.

Pro ty, kdo zbožňují elegantní culíky, máme skvělou novinku – clip in culíky. Snadno je připevníte a okamžitě si vytvoříte efektní, plný a dlouhý culík.

Přednosti clip in sady:
 • Rychlá a snadná změna účesu – ideální pro různé příležitosti
 • Rozmanitost úprav – prodloužení, zahuštění, účesy
 • Snadná aplikace pomocí sponek – ideální i pro ty, kteří nejsou zkušení v používání vlasových doplňků
 • Dlouhá životnost a přirozený vzhled – použití kvalitních lidských vlasů s certifikaci Remy
 • Úspora času i peněz – žádné návštěvy kadeřníka a s tím spojené finanční náklady navíc
 • SOS záchrana – s clip in sadou budete na nečekané události přicházet s okouzlujícím objemným účesem
S clip in vlasovou sadou získáte volnost při tvorbě svého účesu, který můžete stylizovat dle vlastního vkusu. Clip in vlasová sada nabízí širokou škálu možností pro kreativní úpravu vašich vlasů. Můžete použít libovolný počet pásů, ať už pro zahuštění, nebo pro prodloužení - celé je to pouze na vás. Jednoduchá aplikace pomoci sponek umožňuje rychlé a snadné připevnění vlasů. Více informací o procesu aplikace najdete v sekci 'Připevnění'.

Clip in – více o této metodě prodloužení

 • Clip in patří mezi nepermanentní metodu prodloužení. To znamená, že vlasy si připnete a odepnete kdykoliv chcete. Na noc se clip in sundávají. Velké plus této metody je šetrnost k vlastním vlasům, jelikož na jejich aplikaci není použito žádné teplo ani lepidlo, jako tomu je u permanentních metod prodloužení.
 • Clip in vlasy jsou opatřeny protiskluzovými sponkami, které jsou z vnitřní strany pásu našity v různém počtu, počet sponek závisí na šířce konkrétního pásu. Jedná se o jednoduchý mechanismus – jde pouze o otevírání a zavíraní clip in sponky. Právě z tohoto důvodu je clip in po celém světě jednou z nejoblíbenějších metod prodlužování a zahušťování vlasů, které provádíte z pohodlí domova.
 • Clip in můžete nosit celý den nebo si je připnete pouze na speciální události či jen tak pro zvednutí nálady. Můžete je nosit rozpuštěné či si vytvořit bohatý účes. S clip in můžete také bez obav sportovat, díky protiskluzové vrstvě nehrozí, že by vám příčesek spadl.
 • Clip in charakterizuje jednoduchost a rychlost. Právě proto se nemusíte obávat, že byste nezvládli vlasy aplikovat. Stačí si vyzkoušet pár připnutí a další aplikace se pro vás stanou přirozenou činností.
Odstín vlasů
 • Při výběru odstínu nezapomínejte na to, že každý má jiné rozlišení telefonu či počítače. Proto může fotografie vlasů na vašem telefonu vypadat jinak než na počítači kamarádky. Níže pro vás máme několik tipů, abychom vám výběr co nejvíce zjednodušili.

1. Zašlete nám fotografie svých vlastních vlasů na denním světle na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a my vám již rádi s výběrem vhodného odstínu poradíme.

2. Objednejte si více vlasů a ty, které vám nebudou sedět nám vrátíte do 14 dní zpět a my vám vrátíme za vrácené zboží peníze.

3. Pokud jste netrefili odstín, délku či strukturu, můžete nám zboží zaslat zpět a my vám je vyměníme. Výměna nepoužitého zboží je až do 60 dní.

Délka vlasů
 • Při volbě délky je důležité brát v úvahu vlastní délku vlasů. Snažte se vybírat délku, která vytvoří co nejpřirozenější efekt, abyste se cítili pohodlně a přirozeně. Vaše tělesná výška také hraje roli, což znamená, že ideální délka vlasů se může lišit u každého jednotlivce.
 • Délku vlasů měřte zhruba od úrovně uší.
Výměna zboží

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení, můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Kupvlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Každý, kdo má kudrnaté vlasy ví, že mají tyto kadeře sklony k vysoušení a proto je potřeba speciální péče. Pokud si tedy přejete, aby byly vaše kudrliny zdravé a oslnivé, je nezbytné dodržovat základní pravidla péče o ně.

Zde máte několik odborných tipů na to, jak udržet své kudrnaté clip in vlasy v dokonalém stavu.

1. Česání

 • Vlasy češte ihned po umytí, tedy dokud jsou v mokrém/vlhkém stavu. Kdybyste vlasy česali až po uschnutí, mohlo by dojít k narušení kudrnaté struktury a vznikl by nehezký „chemlonovitý“ vzhled.


2. Umývání

 • Vlasy umývejte vždy sundané, každý pramen zvlášť.

 • Volte spíše chladnější až vlažnou vodu, protože teplá voda vlasy vysušuje.

 • Po umytí můžete nanést kondicionér či masku na vlasy. Před nanesením vymačkejte z vlasů přebytečnou vodu, aby se látky dostaly více do hloubky vlasů.

 • Po uschnutí můžete do konečků aplikovat vyživující olejíček.

 • Jelikož se clip in na noc sundávají, nemusí se umývat tak často jako vaše vlastní vlasy. Ovšem taky záleží jestli budete často nanášet stylingové přípravky či nikoliv.


3. Barvení

 • Jedná se o uměle zvlněné vlasy, což znamená, že vlasy již jednou prošly náročným výrobním procesem. Z tohoto důvodu chemické úpravy kudrnatých vlasů NEDOPORUČUJEME.

 • Barvení by mohlo clip in vlasy vysušit a poškodit. Vzpomeňte si na to, jak vypadají vaše vlastní vlasy po barvení, ovšem rozdíl je v tom, že vaše vlastní vlasy jsou schopny se znovu zregenerovat narozdíl od clip in vlasů, které jsou ustřižené a tuto schopnost nemají.


4. Tepelné úpravy

 • U tepelných úprav je tomu stejně jako u úprav chemických. Jakékoliv tepelné úpravy NEDOPORUČUJEME.

 • Po umytí nechte vlasy volně uschnout.
 • Pokud chcete vlasy nějak upravit, volte stylingové přípravky.

Pokud budete dodržovat výše uvedené kroky, můžete životnost clip in vlasů výrazně prodloužit. A to nejen vlasů clip in, ale taky vaše vlastní vlasy ocení méně tepla a chemických zásahů.

Zde najdete námi doporučenou profesionální kosmetiku.

Připevňování clip in vlasů není nijak komplikované. Pro ty, kteří se s clip in vlasy setkávají poprvé, bude tato činnost nová, podobně jako jakákoli jiná, kterou děláme poprvé. Aplikace clip in vlasů probíhá podobně jako rutinní aktivity, například čištění zubů nebo jízda na kole. Na začátku jsme to možná neovládali, ale nyní jsou tyto činnosti pro nás přirozené, nevěnujeme jim příliš pozornosti a nezabírají nám téměř žádné úsilí. 

Zde máte několik jednoduchých kroků pro aplikaci:

1) Nejprve popřemýšlejte o vhodném rozmístění clip in pásů na vaši hlavě. Deluxe clip in vlasová sada obsahuje 16 různě širokých pásů a je zcela na vás kam a kolik pásů použijete.

2) Vlasy se budou připevňovat odspodu až nahoru a většinou se začíná na zadní straně hlavy. Zhruba v úrovni uší vodorovně vytvořte pěšinku a vrchní část vlasů sepněte. Pro pevnější uchycení můžete vlastní vlasy u pěšinky jemně natupírovat a nalakovat.

3) Vezměte libovolný clip in pás a sponky připevněte do pěšinky. Začínejte od středu postupně až k bočním stranám.

4) Když máte první pás připnutý, spusťte trochu vlasů, které máte vyčesané a stejný proces opakujte (udělejte pěšinku, připevněte pás a spusťte vlasy). Takto pokračujte dokud nemáte připevněny všechny potřebné pásy.

5) Posledním krokem je začesání. Spusťte vlasy, které vám zbyly na vršku hlavy a všechny vlasy sčešte dohromady, aby se promíchaly a účes vypadal přirozeně.