Otázky a odpovědi PDF  Array Tisk Array  Email

Jak si vybrat odstín?

Při vybírání odstínu doporučujeme si otevřít velký detailní náhled. Berte prosím na vědomí, že některé monitory mohou odstín mírně zkreslovat.
Výhodou námi nabízených vlasových pramenů je to, že jsou 100 % lidské. Proto pokud vám odstín nesedí, je možné je obarvit běžnou barvou na vlasy a maximálně je tak sladit s vašimi vlasy. Častou úpravou bývá také přidání dalších melírů. Ohledně barvení vlasových pramenů se doporučujeme poradit s vaší kadeřnicí.

Odhadnout odstín vlasových pramenů není nic složitého, pokud přesto budete mít nějaké pochybnosti, zašlete nám fotografii vašich vlasů na email a my se vám pokusíme při výběru pomoci :)

Vlasové prameny je možné bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Nesmí být však nošené, poškozené ani jakkoliv upravované. Stačí se s námi spojit na email a následně vlasy poslat doporučeně na adresu uvedenou v kontaktech.

Mám si raději koupit syntetické nebo lidské vlasy? Jestliže plánujete příčesek nosit jen občas, postačí Vám ten z japonského kanekalonu, který je vysoce kvalitním syntetickým materiálem, jenž je velmi podobný pravým vlasům, ale nelze jej například dobarvovat. Pokud ale chcete nosit příčesek často, případně denně, pak doporučujeme zvolit 100% lidské vlasy, ke kterým se můžete chovat jako k vlastním vlasům a stejně je i upravovat.

Za jak dlouho mi vlasy dojdou? Dodací lhůta je 1-2 pracovní dny. Při objednávkách do 14:00 ještě ten den odesíláme a zásilka je u Vás hned následující den. (o víkendu zboží neodesíláme a kurýrní služby balíčky nedoručují)

Chtěla bych jiný odstín případně délku, než nabízíte. V tomto případě nás kontaktujte a zkusíme to nějak vyřešit.

Jak mám o vlasové prameny pečovat?

Jak mohu vlasy čistit?
O vlasové prameny se staráte stejným způsobem jako o vaše vlastní vlasy. Umývat je tedy můžete šamponem a následně ošetřit kondicionérem případně maskou na vlasy.
Clip in myjte pod tekoucí vodou, každý pás zvlášť, aby se do sebe nezacuchaly. V případě permanentního prodloužení myjte vlasy v záklonu hlavy, při šamponování se snažte vlasy necuchat, nedrhněte ručníkem.
Na pročesávání vlasů používejte kartáč na prodloužené vlasy. Nečešte vlasy v mokrém stavu.

Mohu vlasy zastřihnout?
Ano, délku pramenů můžete upravit tak, aby vám vyhovovala. Použijte efilační nůžky nebo břitvu.

Mohu prameny přebarvit?
Ano, prameny z lidských vlasů je možné barvit. Doporučujeme používat mírnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Ideální je se před samotným barvením poradit se svým kadeřníkem. Nedoporučujeme odbarvovat.

Mohu vlasy kulmovat nebo žehlit?
Ano, samozřejmě můžete. Je třeba si ale uvědomit, že se již nejedná o vlasy živé a častou nebo neúměrnou tepelnou úpravou se mohou poškodit. Před tepelnými úpravami používejte ochranný kosmetický přípravek.

Mohu s připevněnými vlasy i spát?
Doporučujeme clip in prameny před spaním sundat, protože by mohlo dojít k zacuchání a bylo by to pro Vás nepohodlné.


Jak se vlasy upevňují?


ArtCreative Design and Custom coding

1) Začněte v zadu na spodní části hlavy. Hřebenem rozdělte horizontálně vlasy ve výšce těsně pod uchem. V délce od jednoho ucha ke druhému.

2) Sponou přichytněte vaše vlasy nahoru tak, aby vám nepřekážely.

3) Pramen určený do spodní zadní části hlavy (15 cm široký se třemi klipy) přiložte k vlasům směřujícím dolů, těsně pod předěl. Prostřední klip přiložený ke středu hlavy tlakem na koncích přicvakněte. Poté pramen vypněte do stran a stejným způsobem připněte i boční klipy pramenu.
* Jednotlivé klipy by měly udržovat pramen maximálně roztaženými na celou svou šířku. Předěl a umístění pramenu by mělo být pokud možno rovnoběžné.  Zkontrolujte, jak vám pramen dobře na hlavě drží a jak se s ním cítíte. Pokud by vás pramen někde táhnul či tlačil, klipy opět rozepněte a posuňte.

4) Uvolněte vlasy přichycené sponou v horní části hlavy. A hřebenem opět rozdělte vlasy, tentokráte o kousek výše ve střední úrovni zadní části hlavy. Dbejte na to, aby odstup pramenů od sebe byl vždy minimálně 2 cm. Pokaždé upevňujte oddělené vlasy do vrchní části hlavy, aby vám nepřekážely.

5) Tento postup opakujte pro přichycení i posledního pramene do zadní vrchní části hlavy.

6) Prameny určené na boční stranu hlavy (9 cm široké se dvěma klipy) umístěte stejným způsobem tak, aby vám orámovaly obličej a dobře splývaly s vašimi vlastními vlasy.  

7) Na závěr, před vytvořením požadovaného účesu, pročešte vaše vlasy s vlasovými prameny dohromady tak, aby vypadaly přirozeně. Vlasy je dobré pročesat i ze spodní strany hlavy.