Clip in 100% lidský pás 60 cm - středně hnědá #6Rovné vlasy na Micro Ring 40cm 0,5g - čokoládově hnědá #4
Počet kusů v balení: 1

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in pramínek - světle hnědá #12

Cena:   199 Kč

Clip in pramínky, Remy kvalita

Původ vlasů:
lidské vlasy evropského typu
Odstín: světle hnědá #12
Délka: 50 cm
Hustota: cca 5g
Struktura: rovná

Clip in pramínky jsou novým trendem v oblasti prodlužování a úpravy vlasů. Jednoduše si s nimi vytvoříte vkusný melír či odvážně barevný účes. Vše záleží na vaši kreativitě, každopádně jednoduchá aplikace pomoci clip in sponek vám zaručí rychlou změnu či oživení dosavadního vzhledu. 

Clip in pramínky jsou vyrobeny z kvalitních 100% lidských vlasů evropského typu s certifikací Remy. Tyto vlasy jsou vhodné pro tepelné úpravy a také je zde možnost barevného tónování dle vašich preferencí.

Označení Remy odkazuje na způsob, jak jsou tyto vlasy zpracovány. Vlasové prameny Remy jsou poskládané tak, aby směřovaly stejným směrem, tedy ve směru růstu. Tento uspořádaný postup zajišťuje, že jsou vlasy méně náchylné k zamotání a přirozeně splývají, což přináší hladší a přirozenější vzhled.

Pokud vám clip in pramínky nestačí, doporučujeme clip in vlasové sety, které jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí dočasně změnit svůj účes a přidat délku i hustotu.

Proč jsou clip in pramínky oblíbené?

Důvodů, proč jsou clip in pramínky oblíbené je mnoho, my vám zde vypíšeme pár těch nejvýznamnějších.
 • Rychlá a snadná změna účesu – změna odstínu bez barvení vlastních vlasů = žádné poškození vlastních vlasů
 • Rozmanitost úprav – tvorba různých účesů
 • Snadná aplikace pomocí sponek – ideální i pro ty, kteří nejsou zkušení v používání vlasových doplňků
 • Krycí schopnost - zakrytí míst, kde jsou vlasy prořídlé
 • Dlouhá životnost a přirozený vzhled – použití kvalitních lidských vlasů s certifikací Remy
 • Úspora času i peněz – žádné návštěvy kadeřníka a s tím spojené finanční náklady navíc
 • Flexibilita – můžete připnout a odepnout kdykoliv chcete

Clip in – více o této metodě prodloužení

 • Clip in patří mezi nepermanentní metodu prodloužení. To znamená, že vlasy si připnete a odepnete kdykoliv chcete. Na noc se clip in sundávají. Velké plus této metody je šetrnost k vlastním vlasům, jelikož na jejich aplikaci není použito žádné teplo ani lepidlo jako tomu je u permanentních metod prodloužení.
 • Clip in vlasy jsou opatřeny protiskluzovými sponkami, které jsou z vnitřní strany pásu našity v různém počtu. Počet sponek závisí na šířce konkrétního pásu. Jedná se o jednoduchý mechanismus – jde pouze o otevírání a zavíraní clip in sponky. Právě z tohoto důvodu je clip in po celém světě jednou z nejoblíbenějších metod prodlužování a zahušťování vlasů, které provádíte z pohodlí domova.
 • Clip in můžete nosit celý den nebo si je připnete pouze na speciální události či jen tak pro zvednutí nálady. Můžete je nosit rozpuštěné či si vytvořit bohatý účes. S clip in můžete také bez obav sportovat, díky protiskluzové vrstvě nehrozí, že by vám příčesek spadl.
 • Clip in charakterizuje jednoduchost a rychlost. Právě proto se nemusíte obávat, že byste nezvládli vlasy aplikovat. Stačí si vyzkoušet pár připnutí a další aplikace se pro vás stanou přirozenou činností.
Odstín vlasů
 • Při výběru odstínu nezapomínejte na to, že každý má jiné nastavení telefonu či počítače. Proto může fotografie vlasů na vašem telefonu vypadat jinak než na počítači kamarádky. Níže pro vás máme několik tipů, abychom vám výběr co nejvíce zjednodušili.

1. Zašlete nám fotografie svých vlastních vlasů na denním světle na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a my vám již rádi s výběrem vhodného odstínu poradíme.

2. Pokud si nevyberete žádný z našich odstínů, můžete si vybrat odstín nejblíže k vašim vlasům a vlasy si již barevně dotónovat do požadovaného odstínu. Barvit doporučujeme vždy profesionálními barvami nikoli barvami z drogerie.
Nedoporučujeme zesvětlování vlasů, vždy barvěte do tmavších odstínů než je původní.

3. Objednejte si více vlasů a ty, které vám nebudou sedět, nám vrátíte do 14 dní zpět.

4. Pokud jste netrefili odstín, délku či strukturu, můžete nám zboží zaslat zpět a my vám je vyměníme. Výměna nepoužitého zboží je až do 60 dní!

Délka vlasů
 • Při volbě délky je důležité brát v úvahu vlastní délku vlasů. Snažte se vybírat délku, která vytvoří co nejpřirozenější efekt, abyste se cítili pohodlně a přirozeně. Vaše tělesná výška také hraje roli, což znamená, že ideální délka vlasů se může lišit u každého jednotlivce.
 • Délku vlasů měřte zhruba od úrovně uší – v této úrovni se clip in vlasy připínají.
Výměna zboží

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení, můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Kupvlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Aby vaše clip in vlasy vypadaly krásně a sloužily vám co nejdéle, je důležité jim věnovat náležitou péči. Mějte na paměti, že vlasy jsou již jednou ustřiženy a nedostávají výživu zevnitř, proto je nutné je co nejvíce hydratovat zvenku. 

Zde máte několik odborných tipů na to, jak udržet své clip in vlasy v dokonalém stavu.

1. Česání

 • Česání je klíčovým prvkem péče o clip in vlasy. Používejte speciální hřeben pro prodloužené vlasy. Začínejte česat od konečků a postupujte k vrcholu, abyste minimalizovali možné tahání. 
 • Vlasy češte vždy suché s výjimkou kudrnatých vlasů, které se češou za mokra.


2. Umývání

 • Clip in vlasy nemusíte umývat tak často jako vaše vlastní vlasy. Vlasy umývejte vždy sundané a každý pás zvlášť. Vlasy nedrhněte a šampon do nich jemně vmasírujte. Můžete také použít masku a následně vyživující olejíček, který podpoří zdravý vzhled vlasů.


3. Barvení

 • Jelikož se jedná o lidské vlasy, lze clip in barevně tónovat. Nezapomínejte na to, že každý chemický zásah je pro vlasy náročný a jelikož jsou clip in vlasy jednou ustřiženy, nejsou již schopny se regenerovat tak jako vaše vlastní vlasy. Před barvením se doporučuje poradit s kadeřníkem a určitě použít kvalitní profesionální barvy, nikoli barvy z drogerie.

 • Blond odstíny lze tónovat kvalitním stříbrným šamponem (smíchejte půl na půl s klasickým šamponem a ihned smyjte, nenechávejte působit; pokud není výsledek dle vašich očekávání, můžete proces opakovat znovu). Stříbrné šampony jsou velmi agresivní a vlasy hodně vysušují, proto je po zákroku nezapomeňte ošetřit hydratační či regenerační maskou/sérem.

 • Odbarvování/zesvětlování vlasů NEDOPORUČUJEME, jedná se o příliš velký zásah do struktury vlasu a tímto krokem by mohlo dojít k narušení vlasového vlákna.


4. Tepelné úpravy

 • Vlasy lze tepelně upravovat. Můžete je žehlit či kulmovat. Dodržujte teplotu max. 180°C a používejte kvalitní přípravek na ochranu před vysokými teplotami. Fénování vlasů nedoporučujeme, po umytí nechte vlasy volně uschnout. Tepelná úprava může zkrátit životnost vlasů, proto čím méně tepla budete na vlasy používat, tím lépe.

Clip in vlasy na noc odepínejte a to kvůli vašemu pohodlí, ale také proto, že by se vlasy při spánku mohly cuchat a lámat.


Zde najdete námi doporučenou profesionální kosmetiku.

Clip in pramínky spadají do kategorie clip in vlasů, což je nepermanentní způsob prodloužení. Jsou známé pro jednoduchou aplikaci a schopnost rychle dosáhnout změny svého účesu. Pramínky poslouží také těm, kteří mají vlasy řidší a potřebují tyto nedostatky zakrýt.

Zde máte několik jednoduchých kroků pro aplikaci:

1) Vyberte si místo, kde si chcete pramínek aplikovat.
2) V místě připnutí zvedněte své vlastní vlasy a vytvořte vodorovnou pěšinku.
3) Příčesek za pomoci clip in sponky přicvakněte na své vlasy, překryjte vrchními vlasy a pročešte.

Díky silikonovému proužku, kterým je sponka opatřena, pramínky drží i na jemných vlasech. Pro pevnější přichycení můžete své vlasy jemně natupírovat.