DELUXE clip in kudrnaté vlasy 50 cm, 200 g - tmavě hnědá #2Kvalitní italský keratinový granulát
Počet pramenů v balení: 1

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in 100% lidský vlnitý pás 40 cm - tmavě hnědá #2

Cena:   2 190 Kč

Vlnitý Clip in rychlopás, Remy kvalita

Původ vlasů:
lidské vlasy evropského typu
Odstín: tmavě hnědá #2
Délka: 40 cm (měřeno v narovnaném stavu)
Hustota: 70 g
Struktura: vlnitá (vlasy jsou vlněny uměle, mohou se časem narovnávat, na tuto skutečnost se tedy nevztahuje záruka)

Clip in pás je ideálním řešením pro jednoduché zahuštění vlasů. Díky tomuto jednodílnému pásu dosáhnete hustějšího účesu a jeho aplikace vám nezabere více než pár minut. Pás má šířku 27 cm a je vybaven 5 speciálními sponkami, které vám zaručí pevné uchycení. Pro přirozený výsledek doporučujeme vybrat délku pásu tak, aby seděl s délkou vlastních vlasů.

Rychlopás je vyroben z kvalitních 100% lidských vlasů evropského typu s certifikací Remy. Tyto vlasy jsou vhodné pro tepelné úpravy a také je zde možnost barevného tónování dle vašich preferencí. 

Označení Remy odkazuje na způsob, jak jsou tyto vlasy zpracovány. Vlasové prameny Remy jsou poskládané tak, aby směřovaly stejným směrem, tedy ve směru růstu. Tento uspořádaný postup zajišťuje, že jsou vlasy méně náchylné k zamotání a přirozeně splývají, což přináší hladší a přirozenější vzhled.

Pokud si přejete vlasy nejen zahustit, ale i prodloužit budou pro vás vhodnější clip in vlasové sety, složené z 8 různě širokých pásů, které lze rozmístit různě po celé hlavě.

Přednosti clip in pásu:
 • Variabilita účesů – lze kombinovat různé odstíny příčesků pro dosažení melírovaného či ombré efektu
 • Snadná aplikace – zvládne i úplný začátečník, nevyžaduje žádné speciální dovednosti
 • Dlouhá životnost a přirozený vzhled – použití kvalitních lidských vlasů s certifikací Remy
 • Úspora času i peněz – žádné návštěvy kadeřníka a s tím spojené finanční náklady navíc
 • Flexibilita – můžete připnout a odepnout kdykoliv chcete
 • Všestrannost – vhodný pro každou příležitost (společenská událost, sportovní aktivita, každodenní nošení, focení či filmové natáčení, cestování, oslavy, apod.)
 • Skvělá cenová dostupnost
 • Ochrana vlastních vlasů - clip in nevyžadují použití lepidel, tepelných nástrojů či chemikálií. jsou tedy nejvíce šetrné k vlastním vlasům
 • Variabilita - lze kombinovat různé odstíny pro dosažení melírovaného či ombré efektu

Clip in – více o této metodě prodloužení

 • Clip in patří mezi nepermanentní metodu prodloužení. To znamená, že vlasy si připnete a odepnete kdykoliv chcete. Na noc se clip in sundávají. Velké plus této metody je šetrnost k vlastním vlasům, jelikož na jejich aplikaci není použito žádné teplo ani lepidlo, jako tomu je u permanentních metod prodloužení.
 • Clip in příčesky jsou opatřeny protiskluzovými sponkami, které jsou z vnitřní strany našity v různém počtu. Počet sponek závisí na šířce konkrétního příčesku. Jedná se o jednoduchý mechanismus – jde pouze o otevírání a zavíraní clip in sponky. Právě z tohoto důvodu je clip in po celém světě jednou z nejoblíbenějších metod prodlužování a zahušťování vlasů, které provádíte z pohodlí domova.
 • Clip in můžete nosit celý den nebo si je připnete pouze na speciální události či jen tak pro zvednutí nálady. Můžete je nosit rozpuštěné či si vytvořit bohatý účes. S clip in můžete také bez obav sportovat, díky protiskluzové vrstvě nehrozí, že by vám příčesek spadl.
 • Clip in charakterizuje jednoduchost a rychlost. Právě proto se nemusíte obávat, že byste nezvládli vlasy aplikovat. Stačí si vyzkoušet pár připnutí a další aplikace se pro vás stanou přirozenou činností.
Odstín vlasů
 • Při výběru odstínu nezapomínejte na to, že každý má jiné nastavení telefonu či počítače. Proto může fotografie vlasů na vašem telefonu vypadat jinak než na počítači kamarádky. Níže pro vás máme několik tipů, abychom vám výběr co nejvíce zjednodušili.

1. Zašlete nám fotografie svých vlastních vlasů na denním světle na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a my vám již rádi s výběrem vhodného odstínu poradíme.

2. Pokud si nevyberete žádný z našich odstínů, můžete si vybrat odstín nejblíže k vašim vlasům a vlasy si již barevně dotónovat do požadovaného odstínu. Barvit doporučujeme vždy profesionálními barvami nikoli barvami z drogerie.

Nedoporučujeme zesvětlování vlasů, vždy barvěte do tmavších odstínů než je původní.

3. Objednejte si více vlasů a ty, které vám nebudou sedět, nám vrátíte do 14 dní zpět.

4. Pokud jste netrefili odstín, délku či strukturu, můžete nám zboží zaslat zpět a my vám je vyměníme. Výměna nepoužitého zboží je až 60 dní!

Délka vlasů
 • Při volbě délky je důležité brát v úvahu vlastní délku vlasů. Snažte se vybírat délku, která vytvoří co nejpřirozenější efekt, abyste se cítili pohodlně a přirozeně. Vaše tělesná výška také hraje roli, což znamená, že ideální délka vlasů se může lišit u každého jednotlivce.
 • Délku vlasů měřte zhruba od úrovně uší – v této úrovni se clip in vlasy připínají.
Výměna zboží

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení, můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Kupvlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Aby vaše clip in vlasy vypadaly krásně a sloužily vám co nejdéle, je důležité jim věnovat náležitou péči. Mějte na paměti, že vlasy jsou již jednou ustřiženy a nedostávají výživu zevnitř, proto je nutné, je co nejvíce hydratovat zvenku. 

Zde máte několik odborných tipů na to, jak udržet své clip in vlasy v dokonalém stavu.

1. Česání

 • Česání je klíčovým prvkem péče o clip in vlasy. Používejte speciální hřeben pro prodloužené vlasy. Začínejte česat od konečků a postupujte k vrcholu, abyste minimalizovali možné tahání. 
 • Vlasy češte vždy suché, s výjimkou kudrnatých vlasů, které se češou za mokra.


2. Umývání

 • Clip in vlasy nemusíte umývat tak často jako vaše vlastní vlasy. Vlasy umývejte vždy sundané. Vlasy nedrhněte a šampon do nich jemně vmasírujte. Můžete také použít masku a následně vyživující olejíček, který podpoří zdravý vzhled vlasů.


3. Barvení

 • Jelikož se jedná o lidské vlasy, lze clip in barevně tónovat. Nezapomínejte na to, že každý chemický zásah je pro vlasy náročný a jelikož jsou clip in vlasy jednou ustřiženy, nejsou již schopny se regenerovat tak, jako vaše vlastní vlasy. Před barvením se doporučuje poradit s kadeřníkem a určitě použít kvalitní profesionální barvy, nikoli barvy z drogerie.

 • Blond odstíny lze tónovat kvalitním stříbrným šamponem (smíchejte půl na půl s klasickým šamponem a ihned smyjte, nenechávejte působit, pokud není výsledek dle vašich očekávání, můžete proces opakovat znovu). Stříbrné šampony jsou velmi agresivní a vlasy hodně vysušují, proto je po zákroku nezapomeňte ošetřit hydratační či regenerační maskou/sérem.

 • Odbarvování/zesvětlování vlasů NEDOPORUČUJEME, jedná se o příliš velký zásah do struktury vlasu a tímto krokem by mohlo dojít k narušení vlasového vlákna.


4. Tepelné úpravy

 • Vlasy lze tepelně upravovat. Můžete je žehlit či kulmovat. Dodržujte teplotu max.180°C a používejte kvalitní přípravek na ochranu před vysokými teplotami. Fénování vlasů nedoporučujeme, po umytí nechte vlasy volně uschnout. Tepelná úprava může zkrátit životnost vlasů, proto čím méně tepla budete na vlasy používat, tím lépe.

Clip in vlasy na noc odepínejte a to kvůli vašemu pohodlí, ale také proto, že by se vlasy při spánku mohly cuchat a lámat.


Zde najdete námi doporučenou profesionální kosmetiku.

Aplikace clip in pásu je opravdu snadná, i když nemáte s clip in příčesky vůbec zkušenosti nemusíte se ničeho obávat. Rychlopás si zvládnete nasadit úplně sami, stačí se držet níže uvedených kroků, které jsme si pro vás připravili:

1. V úrovni uší si udělejte vodorovně podél celé hlavy pěšinku. Vrchní část vlasů sepněte.
2.
Vezměte pás, rozepněte sponky a na zadní části hlavy v úrovni uší postupně od středu pásu začněte zapínat sponky.
3.
Jakmile máte všechny sponky zapnuté a jste s pevností přichycení spokojeni, spusťte vrchní část vlasů a přočešte.

Sklouznutí příčesku se nemusíte obávat, protože všechny sponky jsou potaženy silikonovým proužkem, který drží pevně a brání případnému sklouznutí.