DELUXE clip in vlasy 40 cm, 140 g - beach blond #613Clip in vlasy 40 cm, 100 g - beach blond #613
Počet pramenů v balení: 8

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in vlasy 50 cm, 100 g - přírodní blond #22

Cena:   2 690 Kč

Clip in vlasová sada, Remy kvalita

Původ vlasů:
lidské vlasy evropského typu
Odstín: přírodní blond #22
Délka: 50 cm
Hustota: 100 g
Struktura: rovná

Nový účes dokáže pozvednout náladu a ovlivnit naše celkové pocity. Právě z tohoto důvodu vám může proměna stylu přinést do vašeho života nový náboj. Naše luxusní clip in vlasové sady váš účes rychle a snadno oživí a to bez nutnosti návštěvy salonu.

Sada je určena na celou hlavu a obsahuje 8 různě širokých pásů:

 • 1x pás 21cm (4 sponky)
 • 2x pás 15cm (3 sponky)
 • 2x pás 10cm (2 sponky)
 • 3x pás 5cm (1 sponka)
Ke každému balení clip in vlasů zasíláme zdarma 3 náhradní sponky v daném odstínu a také návod, jak se o lidské vlasy starat.

Vlasová sada je navržena pro prodloužení nebo zahuštění vlasů a je vyrobena z kvalitních 100% lidských vlasů evropského typu s certifikací Remy. Tyto vlasy jsou vhodné pro tepelné úpravy a také je zde možnost barevného tónování dle vašich preferencí. 

Označení Remy odkazuje na způsob, jak jsou tyto vlasy zpracovány. Vlasové prameny Remy jsou poskládané tak, aby směřovaly stejným směrem, tedy ve směru růstu. Tento uspořádaný postup zajišťuje, že jsou vlasy méně náchylné k zamotání a přirozeně splývají, což přináší hladší a přirozenější vzhled.

Chcete-li dodat vašim vlasům barevný záblesk nebo vytvořit efekt melíru, zkuste naše clip in pramínky. Pro ty, kteří touží po maximální hustotě, doporučujeme naši Maxi sadu, která nabízí dvojnásobnou hmotnost a dodá vašim vlasům extra plnost a objem.

Přednosti clip in sady:
 • Rychlá a snadná změna účesu – ideální pro různé příležitosti
 • Rozmanitost úprav – prodloužení, zahuštění či barevné tónování
 • Snadná aplikace pomocí sponek – ideální i pro ty, kteří nejsou zkušení v používání vlasových doplňků
 • Dlouhá životnost a přirozený vzhled – použití kvalitních lidských vlasů s certifikaci Remy
 • Úspora času i peněz – žádné návštěvy kadeřníka a s tím spojené finanční náklady navíc
 • SOS záchrana – s clip in sadou budete vždy připraveni a na nečekané události budete přicházet s okouzlujícím objemným účesem
S clip in vlasovou sadou získáte volnost při tvorbě svého účesu, který můžete stylizovat dle vlastního vkusu. Clip in vlasová sada nabízí širokou škálu možností pro kreativní úpravu vašich vlasů. Můžete použít libovolný počet pásů, ať už pro zahuštění, nebo pro prodloužení - celé je to pouze na vás. Jednoduchá aplikace pomoci sponek umožňuje rychlé a snadné připevnění vlasů. Více informací o procesu aplikace najdete v sekci 'Připevnění'.

Clip in – více o této metodě prodloužení

 • Clip in patří mezi nepermanentní metodu prodloužení. To znamená, že vlasy si připnete a odepnete kdykoliv chcete. Na noc se clip in sundávají. Velké plus této metody je šetrnost k vlastním vlasům, jelikož na jejich aplikaci není použito žádné teplo ani lepidlo, jako tomu je u permanentních metod prodloužení.
 • Clip in vlasy jsou opatřeny protiskluzovými sponkami, které jsou z vnitřní strany pásu našity v různém počtu, počet sponek závisí na šířce konkrétního pásu. Jedná se o jednoduchý mechanismus – jde pouze o otevírání a zavíraní clip in sponky. Právě z tohoto důvodu je clip in po celém světě jednou z nejoblíbenějších metod prodlužování a zahušťování vlasů, které provádíte z pohodlí domova.
 • Clip in můžete nosit celý den nebo si je připnete pouze na speciální události či jen tak pro zvednutí nálady. Můžete je nosit rozpuštěné či si vytvořit bohatý účes. S clip in můžete také bez obav sportovat, díky protiskluzové vrstvě nehrozí, že by vám příčesek spadl.
 • Clip in charakterizuje jednoduchost a rychlost. Právě proto se nemusíte obávat, že byste nezvládli vlasy aplikovat. Stačí si vyzkoušet pár připnutí a další aplikace se pro vás stanou přirozenou činností.
Odstín vlasů
 • Při výběru odstínu nezapomínejte na to, že každý má jiné rozlišení telefonu či počítače. Proto může fotografie vlasů na vašem telefonu vypadat jinak než na počítači kamarádky. Níže pro vás máme několik tipů, abychom vám výběr co nejvíce zjednodušili.

1. Zašlete nám fotografie svých vlastních vlasů na denním světle na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a my vám již rádi s výběrem vhodného odstínu poradíme.

2. Pokud si nevyberete žádný z našich odstínů, můžete si vybrat odstín nejblíže k vašim vlasům a vlasy si již barevně dotónovat do požadovaného odstínu. Barvit doporučujeme vždy profesionálními barvami nikoli barvami z drogerie.
Nedoporučujeme zesvětlování vlasů, vždy barvěte do tmavších odstínů než je původní.

3. Objednejte si více vlasů a ty, které vám nebudou sedět nám vrátíte do 14 dní zpět a my vám vrátíme za vrácené zboží peníze.

4. Pokud jste netrefili odstín, délku či strukturu, můžete nám zboží zaslat zpět a my vám je vyměníme. Výměna nepoužitého zboží je až do 60 dní!

Délka vlasů
 • Při volbě délky je důležité brát v úvahu vlastní délku vlasů. Snažte se vybírat délku, která vytvoří co nejpřirozenější efekt, abyste se cítili pohodlně a přirozeně. Vaše tělesná výška také hraje roli, což znamená, že ideální délka vlasů se může lišit u každého jednotlivce.
 • Délku vlasů měřte zhruba od úrovně uší – v této úrovni se clip in vlasy připínají.
Výměna zboží

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení, můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Kupvlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Aby vaše clip in vlasy vypadaly krásně a sloužily vám co nejdéle, je důležité jim věnovat náležitou péči. Mějte na paměti, že vlasy jsou již jednou ustřiženy a nedostávají výživu zevnitř, proto je nutné je co nejvíce hydratovat zvenku. 

Zde máte několik odborných tipů na to, jak udržet své clip in vlasy v dokonalém stavu.

1. Česání

 • Česání je klíčovým prvkem péče o clip in vlasy. Používejte speciální hřeben pro prodloužené vlasy. Začínejte česat od konečků a postupujte k vrcholu, abyste minimalizovali možné tahání. 
 • Vlasy češte vždy suché, s výjimkou kudrnatých vlasů, které se češou za mokra. (v sekci clip in - kudrnaté najdete podrobný návod na péči o tyto vlasy).


2. Umývání

 • Clip in vlasy nemusíte umývat tak často jako vaše vlastní vlasy. Vlasy umývejte vždy sundané a každý pás zvlášť. Vlasy nedrhněte a šampon do nich jemně vmasírujte. Můžete také použít masku a následně vyživující olejíček, který podpoří zdravý vzhled vlasů.


3. Barvení

 • Jelikož se jedná o lidské vlasy, lze clip in barevně tónovat. Nezapomínejte na to, že každý chemický zásah je pro vlasy náročný a jelikož jsou clip in vlasy jednou ustřiženy, nejsou již schopny se regenerovat tak jako vaše vlastní vlasy. Před barvením se doporučuje poradit s kadeřníkem a určitě použít kvalitní profesionální barvy, nikoli barvy z drogerie.

 • Blond odstíny lze tónovat kvalitním stříbrným šamponem (smíchejte půl na půl s klasickým šamponem a ihned smyjte, nenechávejte působit; pokud není výsledek dle vašich očekávání, můžete proces opakovat znovu). Stříbrné šampony jsou velmi agresivní a vlasy hodně vysušují, proto je po zákroku nezapomeňte ošetřit hydratační či regenerační maskou/sérem.

 • Odbarvování/zesvětlování vlasů NEDOPORUČUJEME, jedná se o příliš velký zásah do struktury vlasu a tímto krokem by mohlo dojít k narušení vlasového vlákna.


4. Tepelné úpravy

 • Vlasy lze tepelně upravovat. Můžete je žehlit či kulmovat. Dodržujte teplotu max. 180°C a používejte kvalitní přípravek na ochranu před vysokými teplotami. Fénování vlasů nedoporučujeme, po umytí nechte vlasy volně uschnout. Tepelná úprava může zkrátit životnost vlasů, proto čím méně tepla budete na vlasy používat, tím lépe.

Clip in vlasy na noc odepínejte a to kvůli vašemu pohodlí, ale také proto, že by se vlasy při spánku mohly cuchat a lámat.


Zde najdete námi doporučenou profesionální kosmetiku.

Připevňování clip in vlasů není nijak komplikované. Pro ty, kteří se s clip in vlasy setkávají poprvé, bude tato činnost nová, podobně jako jakákoli jiná, kterou děláme poprvé. Aplikace clip in vlasů probíhá podobně jako rutinní aktivity, například čištění zubů nebo jízda na kole. Na začátku jsme to možná neovládali, ale nyní jsou tyto činnosti pro nás přirozené, nevěnujeme jim příliš pozornosti a nezabírají nám téměř žádné úsilí. 

Zde máte několik jednoduchých kroků pro aplikaci:

1) Nejprve popřemýšlejte o vhodném rozmístění clip in pásů na vaši hlavě. Clip in vlasová sada obsahuje 8 různě širokých pásů a je zcela na vás kam a kolik pásů použijete.

2) Vlasy se budou připevňovat odspodu až nahoru a většinou se začíná na zadní straně hlavy. Zhruba v úrovni uší vodorovně vytvořte pěšinku a vrchní část vlasů sepněte. Pro pevnější uchycení můžete vlastní vlasy u pěšinky jemně natupírovat a nalakovat.

3) Vezměte libovolný clip in pás a sponky připevněte do pěšinky. Začínejte od středu postupně až k bočním stranám.

4) Když máte první pás připnutý, spusťte trochu vlasů, které máte vyčesané a stejný proces opakujte (udělejte pěšinku, připevněte pás a spusťte vlasy). Takto pokračujte dokud nemáte připevněny všechny potřebné pásy.

5) Posledním krokem je začesání. Spusťte vlasy, které vám zbyly na vršku hlavy a všechny vlasy sčešte dohromady, aby se promíchaly a účes vypadal přirozeně.